Naše služby

Nabízíme realitní služby na míru každému klientovi. Specializujeme se zejména na lokality Praha, Středočeský kraj a nově také na Brno a okolí. Součástí našich služeb je zajištění veškerého právního a finančního servisu. Zakládáme si zejména na kvalitě, nikoli kvantitě. Smyslem naší práce je spokojený klient a jeho kladná reference.

Věříme, že spolupráce s námi je a vždy bude tou „správnou cestou“.

Prodej nemovitosti krok za krokem

 • Nezávazně Vás provedeme všemi kroky spojenými s prodejem nemovitosti.
 • Bezplatně oceníme Vaší nemovitost a nastavíme vhodnou prodejní strategii k dosažení nejlepšího prodejního výsledku. (První dojem zájemce je vždy nejdůležitější při jeho rozhodování.)
 • V případě zájmu připravíme Vaší nemovitost k prodeji a zpracujeme kvalitní prezentaci Vaší nemovitosti. (První dojem zájemce je vždy nejdůležitější při jeho rozhodování.)
 • Zajistíme veškerou prezentaci a obchodní strategii potřebnou k oslovení potenciálního zájemce. Po celou dobu prodeje Vás budeme informovat o průběhu, v případě zájmu o prohlídku navrhovat termíny možných prohlídek, až do samotného nalezení solventního kupce.
 • Po závazné rezervaci Vaší nemovitosti, necháme vyhotovit našeho advokáta veškeré potřebné smlouvy a dle potřeby též zajistíme advokátní úschovu peněz pro bezpečný převod kupní ceny.
 • Po provedení vkladu nemovitosti na příslušném katastrálním úřadě a úhradě kupní ceny zajistíme předání nemovitosti kupujícím. Na této schůzce dojde k protokolárnímu předání nemovitosti, předání klíčů a zajištění převodů medií u dodavatelů energií.
 • Dle dohody též zajistíme vyklizení nemovitosti či samotné přestěhování.
 • Podle potřeby zajistíme veškerá jednání s úřady, vyhotovíme ocenění nemovitosti pro účely dědického řízení, vyhotovíme daňové přiznání, necháme vyhotovit odhad nemovitosti či energetický průkaz náročnosti nemovitosti, atd.

Všechny tyto služby jsou pro Vás ZDARMA, pokud uvažujete o prodeji či pronájmu, neváhejte nás nezávazně kontaktovat a tyto kroky nezávazně konzultovat.

Pronájem nemovitosti bez starostí

Pronájem každé nemovitosti nese určitá rizika a úskalí. Řada majitelů by o tomto mohla vyprávět. Nalézt skutečně solventního nájemníka, s respektem k cizímu vlastnictví, řádně a včas platícího, se kterým můžete počítat na delší dobu, není vždy jednoduché.

 • Při hledání solventního nájemníka je často důležitá forma hledání – pokud majitel nájemníka poptává přímou cestou, a tedy bez zprostředkovatele, oslovuje tím také kategorii potencionálních nájemníků, kteří se v řadě případů snaží „ušetřit“ na provizi a časem i nedobrovolně na nájemném, které majiteli dluží a v řadě případů nikdy nezaplatí. Majitel nejen, že nedostane zaplaceno, ale pokud se rozhodne k dalšímu pronájmu musí byt připravit k dalšímu pronájmu a tedy každým měsícem přichází o peníze.
 • Nájemník námi zprostředkovaný platí za naše služby, skládá majiteli do depozitu min. 1 měsíční nájem a je tedy předpokladem pro majitele, že právě on bude tím skutečně solventním nájemníkem.
 • Důležitá je samozřejmě také osobní sympatie a důvěra, rozhodnutí s kým uzavřete nájemní smlouvu, je vždy na Vašem konečném rozhodnutí, které respektujeme.
 • Připravíme pro Vás řádnou nájemní smlouvu podle nového občanského zákoníku, zajistíme protokolární předání bytu, případně přepisy dodavatelů energií na nájemníka.
 • Nabízíme Vám záruku na solventního nájemníka. Pokud by se rozhodl odejít, či hrubě porušoval smlouvu, neváhejte nás kontaktovat a zavčas Vám za něho najdeme náhradu.

Všechny tyto služby jsou pro Vás ZDARMA, pokud uvažujete o pronájmu či prodeji, neváhejte nás nezávazně kontaktovat a tyto kroky konzultovat.

Chcete koupit nemovitost a zároveň svoji prodat?

Obáváte se, aby Vám právě vyhlédnutá nemovitost „neutekla“ nebo naopak, aby jste svojí nemovitost neprodali dříve, než se rozhodnete pro jinou?

 • Důležité je vždy napřed začít se samotným prodejem ke zjištění obecného zájmu o nemovitost (resp. ke zjištění za kolik peněz je možné ji prodat) a podle toho zvolit způsob a intenzitu hledání. Ve chvíli, kdy se již začne rýsovat výhodná nemovitost ke koupi, je dobré se zaměřit na samotný prodej té Vaší a případná cenová vyjednávání, vedoucí k nalezení zájemce (dle ceny vyhlédnuté nemovitosti již víte kolik budete potřebovat a podle toho můžete Vaší nemovitost zlevnit), v tuto chvíli můžete kupovanou nemovitost již zarezervovat (možná sleva je samozřejmě otázkou jednání).
 • Smlouvy vždy musí mít správné načasování – nemůžeme se nikdy zavazovat k něčemu, co nemáme písemně přislíbeno, případné riziko sankce, musí být vždy kryto závazkem kupujícího Vaší nemovitosti.
 • Každý obchodní případ je zcela individuální, časovou roli vždy hraje také způsob financování koupě nemovitosti a tudíž se od toho odvíjí i celé zprocesování prodeje.

Pokud uvažujete o prodeji, neváhejte nás nezávazně kontaktovat a tyto kroky konzultovat.

Prodáváte nemovitost a potřebujete půjčit?

Prodáváte nemovitost z důvodu finanční tísně? Obáváte se exekuce či nutnosti nevýhodného prodeje?

 • Půjčíme Vám okamžitě finanční částku až do výše 500.000,- Kč a zajistíme tím časový prostor potřebný k dosažení nejvyšší prodejní ceny.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás nezávazně kontaktovat a tyto kroky konzultovat.